Mankšta su šunimi

Mankšta su šunimi

#dog, #pilates, #yoga, #kalanetika, #dresūra, #doga

 

Nuo šiol savo ištikimo draugo nepalikite namuose! Sportuokite kartu su šunimi!!!

Įtemptos dienos rutinoje mes dirbame, bėgame, tvarkome begalę neatidėliotinų reikalų. Grįžę namo skiriame laiko namų ruošos darbams, socialinių tinklų naršymui, poilsiui arba skubame į sporto salę. Deja, tuo metu mūsų išsiilgęs augintinis lieka nuošalėje… STOP! Nuo šiol geriausias žmogaus draugas eis kartu! Mankšta su šunimi – tai puiki proga sportuoti ir tuo pat metu skirti visą dėmesį augintiniui bei atrasti vidinį ryšį ne tik su savo kūnu, bet ir su keturkoju draugu.

Mankšta su šunimi yra linksma ir naudinga abiems. Tai Jūsų ypatingas laikas:

  • šuo protingas gyvūnas galintis jausti, sapnuoti ryškius arba košmariškus sapnus. Kaip ir žmogui, šunims reikia atsikratyti nerimo, atsipalaiduoti, atitrūkti nuo dienos rutinos ir svarbiausia pabėti su šeimininku.
  • Reguliaros mankšos su šunimi sutvirtina Jūsų su augintiniu emocinį ryšį, prisirišimą ir saugumo jausmą, didina abipusį pasitikėjimą.
  • Treniruotės metu šeimininkui atliekant fizinius pratimus, įtraukiamos teigiamos emocijos, tokios kaip šuns glostymas, masažas. Tuo metu žmogui išsiskiria laimės harmonai, kurie mažina depresijos riziką, o Jūsų augintiniui suteikiamas ramybės ir relaksacijos jausmas. Tai padeda atsikratyti dienos neigiamų emocijų tiek šeimininkui, tiek jo keturkojui draugui.
  • Glostymai, masažai ne tik atpalaiduoja šunį, bet ir padeda jį suprasti, bei aptikti skausmingas vietas, guziukus, kurie galėjo būti nepastebimi ilgą laiką. Taip galimai užkirsite kelią būsimai ligai.
  • Bėk čia ir dabar, negalvok apie praėjusią dieną ar apie tai, kas dar laukia. Mankšta su šunimi koncentruoja dėmesį į dabartį. Tad, kaip ir tavo augintinis, gyvenk šia akimirka!

Nauda šeimininkui, kaip ir pilates, kalanetikos, ar jogos sporte. Mankšta su šunimi nereikalauja specialaus pasirengimo, nekelia įtampos, gerinama laikysena, koordinacija, atsiranda didesnė jėgos ir raumenų ištvermė, stiprinami visi giluminiai kūno raumenys. Sumažina bet kokį skausmą susijusį su įtampa: galvos skausmą, opas, nemigą, raumenų ir sąnarių problemas, padidina seratonino gamyba, kuris pagerina nuotaiką, atpalaiduoja kūną, centrinę nervų sistemą, padeda susikoncentruoti.

Ši mankšta tai savotiška meditacija, buvimo be minčių, dvasinės tylos, ramybės būsena, kai žmogaus dėmesys yra sutelktas į gamtą, šiuo atveju į šunį.
Tikslios mankštos datos bus skelbiamos fb puslapyje(paspauskite).