Solo šokiai suaugusiems

Šokių pamokos skirtos šokti  be šokių partnerio tiek studentėms merginoms tiek suaugusioms brandžioms moterims!  Juk visos norime mokėti šokti  grakščiai ir plastiškai.

Turėsite galimybę šokti ir tobulėti  dėl savęs arba jei norėsite-galėsite dalyvauti varžybose, pasirodymuose, klipų filmaviuose ir pan.

Šokių studija Vanila turi šias suaugusųjų grupes:

  • Solo Latino + Linijinių šokių pamokos- tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas bet ir puiki proga pagerinti savo fizinę formą, muzikalumą ir lakyseną! Pamokų metu mokysimės lotynų (cha cha cha, rumbos, sambos, džaivo), klasikinių (valso , tango)  bei karibų (salsos, bachatos) šokių žingsnelių. Mokysimės nuo paprastų iki sudėtingų judesių ir choreografijų, kurias galėsite naudoti tiek šokami vieni, tiek su partneriu.
  • Show dance pamokos-  tai posūkiai, išsilenkimai, dinamiški pritūpimai bei kiti moteriški šokio judesiai sužavės kiekvieną. Energingas šokis ir didelė raumenų apkrova padės atsikratyti daugybe nereikalingų kalorijų. Jūs jausitės lengvai ir lanksčiai jau po kelių užsiėmimų.
     Šoksime salsą, bačiatą, regetoną ir kitus šokių stilius. Visus šiuos šokius sujungsime į vieną nepakartojamą meno kūrinį. Show dance- šokis, kuris padės Jums išreikšti jausmus, naudojant plastiškus ir grakščius kūno judesius.